HCPL-0600-500E
제조업체 부품 번호:
HCPL-0600-500E
제조업체/브랜드:
Broadcom
설명의 일부:
OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 8SO
재고 상태:
15,922
제조사 :
Broadcom
제품 카테고리 :
논리 출력 광절연기
Common Mode Transient Immunity (Min) :
5kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
20mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
10MBd
Input Type :
DC
Inputs - Side 1/Side 2 :
1/0
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
Open Collector, Schottky Clamped
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
100ns, 100ns
Rise / Fall Time (Typ) :
24ns, 10ns
Supplier Device Package :
8-SO Tall
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Isolation :
3750Vrms
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V