HCPL-7611-500E
제조업체 부품 번호:
HCPL-7611-500E
설명의 일부:
OPTOISO 3.75KV OPEN COLL 8DIP GW
재고 상태:
재고 없음
Common Mode Transient Immunity (Min) :
10kV/µs
Current - DC Forward (If) (Max) :
20mA
Current - Output / Channel :
50 mA
Data Rate :
10MBd
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-SMD, Gull Wing
Product Status :
Obsolete
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
75ns, 75ns
Rise / Fall Time (Typ) :
24ns, 10ns
Supplier Device Package :
8-DIP Gull Wing
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Isolation :
3750Vrms
Voltage - Supply :
4.5V ~ 5.5V