HCPL-5300#100
제조업체 부품 번호:
HCPL-5300#100
제조업체/브랜드:
Broadcom
설명의 일부:
OPTOISO 1.5KV OPEN COLL 8SMD
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Broadcom
제품 카테고리 :
논리 출력 광절연기
Common Mode Transient Immunity (Min) :
10kV/µs (Typ)
Current - DC Forward (If) (Max) :
25mA
Current - Output / Channel :
15 mA
Data Rate :
Input Type :
DC
Inputs - Side 1/Side 2 :
1/0
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Output Type :
Open Collector, Schottky Clamped
Package / Case :
8-CSMD Butt Joint
Product Status :
Active
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
750ns, 500ns
Rise / Fall Time (Typ) :
Supplier Device Package :
8-SMD Butt Joint
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Isolation :
1500VDC
Voltage - Supply :
4.5V ~ 30V