HCPL-5300#200
제조업체 부품 번호:
HCPL-5300#200
설명의 일부:
OPTOISO 1.5KV OPN COLLECTOR 8DIP
재고 상태:
재고 없음
Common Mode Transient Immunity (Min) :
10kV/µs (Typ)
Current - DC Forward (If) (Max) :
25mA
Current - Output / Channel :
15 mA
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
8-CDIP (0.300", 7.62mm)
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
750ns, 500ns
Rise / Fall Time (Typ) :
Supplier Device Package :
8-DIP
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
1.5V
Voltage - Isolation :
1500VDC
Voltage - Supply :
4.5V ~ 30V