NJW1280RB2-TE1
- 제조업체 부품 번호:
- NJW1280RB2-TE1
- 제조업체/브랜드:
- RICOH/Nisshinbo Micro Devices
- 설명의 일부:
- HIGH CAPACITANCE PIEZO-SOUNDER D
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 오디오 증폭기
- Features :
- Max Output Power x Channels @ Load :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Output Type :
- 1-Channel (Mono)
- Package / Case :
- 10-VFSOP, 10-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 10-TVSP
- Type :
- Class AB
- Voltage - Supply :
- 2V ~ 5.5V