LPWI201208HR47T
- 제조업체 부품 번호:
- LPWI201208HR47T
- 제조업체/브랜드:
- Littelfuse
- 설명의 일부:
- FIXED IND 470NH 3.8A 35MOHM SMD
- 제조사 :
- Littelfuse
- 제품 카테고리 :
- 고정 인덕터
- Current - Saturation (Isat) :
- 4.7A
- Current Rating (Amps) :
- 3.8 A
- DC Resistance (DCR) :
- 35mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Inductance :
- 470 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 1 MHz
- Material - Core :
- Metal Composite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 0805 (2012 Metric)
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Supplier Device Package :
- 0805
- Tolerance :
- ±20%