LM2903MX/J7001500
- 제조업체 부품 번호:
- LM2903MX/J7001500
- 제조업체/브랜드:
- Texas Instruments
- 설명의 일부:
- PROTOTYPE
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Texas Instruments
- 제품 카테고리 :
- 비교기
- CMRR, PSRR (Typ) :
- Current - Input Bias (Max) :
- Current - Output (Typ) :
- 6mA
- Current - Quiescent (Max) :
- 1mA
- Hysteresis :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Elements :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Output Type :
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Propagation Delay (Max) :
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Type :
- General Purpose
- Voltage - Input Offset (Max) :
- 7mV @ 5V
- Voltage - Supply, Single/Dual (±) :
- 2V ~ 30V, ±1V ~ 15V