VO3150A-X017T
- 제조업체 부품 번호:
- VO3150A-X017T
- 제조업체/브랜드:
- Vishay Semiconductor - Opto Division
- 설명의 일부:
- OPTOISO 5.3KV 1CH GATE DRVR 8SMD
- 재고 상태:
- 931
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 절연체 - 게이트 드라이버
- Approval Agency :
- cUR, UR, VDE
- Common Mode Transient Immunity (Min) :
- 25kV/µs
- Current - DC Forward (If) (Max) :
- 25 mA
- Current - Output High, Low :
- 500mA, 500mA
- Current - Peak Output :
- 500mA
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 110°C
- Package / Case :
- 8-SMD, Gull Wing
- Product Status :
- Active
- Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) :
- 400ns, 400ns
- Pulse Width Distortion (Max) :
- 200ns
- Rise / Fall Time (Typ) :
- 100ns, 100ns
- Supplier Device Package :
- 8-SMD
- Technology :
- Optical Coupling
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 1.3V
- Voltage - Isolation :
- 5300Vrms
- Voltage - Output Supply :
- 15V ~ 32V