AMS3G150-10H3
- 제조업체 부품 번호:
- AMS3G150-10H3
- 제조업체/브랜드:
- NetPower Corporation
- 설명의 일부:
- AC/DC CONVERTER 15V 10W
- 재고 상태:
- 10
- 제조사 :
- NetPower Corporation
- 제품 카테고리 :
- AC DC 컨버터
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- CE, cURus
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Efficiency :
- 81%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C (With Derating)
- Package / Case :
- 9-DIP Module, 6 Leads
- Power (Watts) :
- 10 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.17" L x 1.77" W x 0.83" H (55.0mm x 45.0mm x 21.0mm)
- Standard Number :
- Type :
- Enclosed
- Voltage - Input :
- 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
- Voltage - Output 1 :
- 15V