MPL-AY1050-1R0
제조업체 부품 번호:
MPL-AY1050-1R0
제조업체/브랜드:
Monolithic Power Systems
설명의 일부:
FIXED IND 1UH 19A 2.6 MOHM SMD
재고 상태:
1,719
제조사 :
Monolithic Power Systems
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
33A
Current Rating (Amps) :
19 A
DC Resistance (DCR) :
2.6mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.197" (5.00mm)
Inductance :
1 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Operating Temperature :
-40°C ~ 155°C
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)