LMP7300MME/NOPB
- 제조업체 부품 번호:
- LMP7300MME/NOPB
- 제조업체/브랜드:
- Texas Instruments
- 설명의 일부:
- IC COMPARATR 1 W/VOLT REF 8VSSOP
- 제조사 :
- Texas Instruments
- 제품 카테고리 :
- 비교기
- CMRR, PSRR (Typ) :
- 100dB CMRR, 100dB PSRR
- Current - Input Bias (Max) :
- 0.003µA @ 5V
- Current - Output (Typ) :
- Current - Quiescent (Max) :
- 13µA
- Hysteresis :
- 1mV
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Elements :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Output Type :
- CMOS, Open-Collector, TTL
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Product Status :
- Active
- Propagation Delay (Max) :
- 15µs
- Supplier Device Package :
- 8-VSSOP
- Type :
- with Voltage Reference
- Voltage - Input Offset (Max) :
- 1mV @ 5V
- Voltage - Supply, Single/Dual (±) :
- 2.7V ~ 12V, ±1.35V ~ 6V