UCC3750DWTRG4
- 제조업체 부품 번호:
- UCC3750DWTRG4
- 제조업체/브랜드:
- Texas Instruments
- 설명의 일부:
- IC TELECOM INTERFACE 28SOIC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Texas Instruments
- 제품 카테고리 :
- 텔레콤
- Current - Supply :
- 500µA
- Function :
- Ring Generator Controller
- Interface :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- 28-SOIC
- Voltage - Supply :
- 5V