ZL50075GAC2
제조업체 부품 번호:
ZL50075GAC2
제조업체/브랜드:
Microsemi
설명의 일부:
IC TELECOM INTERFACE 324BGA
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Microsemi
제품 카테고리 :
텔레콤
Current - Supply :
500mA
Function :
Switch
Interface :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
324-BGA
Power (Watts) :
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package :
324-PBGA (19x19)
Voltage - Supply :
1.71V ~ 1.89V