VSK-S10-24UA
제조업체 부품 번호:
VSK-S10-24UA
제조업체/브랜드:
CUI Inc.
설명의 일부:
AC/DC CONVERTER 24V 10W
재고 상태:
1,846
제조사 :
CUI Inc.
제품 카테고리 :
AC DC 컨버터
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cURus, EN, UL
Current - Output (Max) :
450mA
Efficiency :
80%
Features :
Universal Input
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Power (Watts) :
10 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.10" L x 1.12" W x 0.75" H (53.3mm x 28.5mm x 19.5mm)
Standard Number :
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1 :
24V