RAC10-12SC/277
제조업체 부품 번호:
RAC10-12SC/277
설명의 일부:
AC/DC CONVERTER 12V 10W
재고 상태:
1,507
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
840mA
Efficiency :
80%
Features :
Universal Input
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Package / Case :
4-DIP Module
Power (Watts) :
10 W
Product Status :
Not For New Designs
Size / Dimension :
2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Voltage - Input :
80 ~ 305 VAC
Voltage - Output 1 :
12V