36401E9N1ATDF
제조업체 부품 번호:
36401E9N1ATDF
제조업체/브랜드:
TE Connectivity AMP Connectors
설명의 일부:
FIXED IND 9.1NH 220MA 1.25OHM SM
재고 상태:
3,020
제조사 :
TE Connectivity AMP Connectors
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
220 mA
DC Resistance (DCR) :
1.25Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
5.5GHz
Height - Seated (Max) :
0.015" (0.37mm)
Inductance :
9.1 nH
Inductance Frequency - Test :
500 MHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
13 @ 500MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Supplier Device Package :
0402 (1005 Metric)
Tolerance :
±0.2nH