MPL-AL4020-3R3
- 제조업체 부품 번호:
- MPL-AL4020-3R3
- 제조업체/브랜드:
- Monolithic Power Systems
- 설명의 일부:
- FIXED IND 3.3UH 4.4A 34.5MOHM SM
- 제조사 :
- Monolithic Power Systems
- 제품 카테고리 :
- 고정 인덕터
- Current - Saturation (Isat) :
- 5.2A
- Current Rating (Amps) :
- 4.4 A
- DC Resistance (DCR) :
- 34.5mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.083" (2.10mm)
- Inductance :
- 3.3 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 155°C
- Package / Case :
- 2-SMD
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)