HC4P5504DLC-5
- 제조업체 부품 번호:
- HC4P5504DLC-5
- 제조업체/브랜드:
- Harris Corporation
- 설명의 일부:
- ITU LOW COST, PABX SLIC
- 재고 상태:
- 466
- 제조사 :
- Harris Corporation
- 제품 카테고리 :
- 텔레콤
- Current - Supply :
- Function :
- Subscriber Line Interface Concept (SLIC)
- Interface :
- 2-Wire, 4-Wire
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 75°C
- Package / Case :
- 28-LCC (J-Lead)
- Power (Watts) :
- 550 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 28-PLCC (11.51x11.51)
- Voltage - Supply :
- -42V ~ -58V, 4.75V ~ 5.25V, 10.8V ~ 13.2V