TYA40201R5M-10
제조업체 부품 번호:
TYA40201R5M-10
제조업체/브랜드:
Laird - Performance Materials
설명의 일부:
FIXED IND 1.5UH 5.2A 38 MOHM SMD
재고 상태:
77,915
제조사 :
Laird - Performance Materials
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
7.7A
Current Rating (Amps) :
5.2 A
DC Resistance (DCR) :
38mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Inductance :
1.5 µH
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Material - Core :
Metal
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%