2215/20GR-1000
제조업체 부품 번호:
2215/20GR-1000
제조업체/브랜드:
Daburn
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 20AWG GREEN 1000'
재고 상태:
1
제조사 :
Daburn
제품 카테고리 :
단일 컨덕터 케이블(훅업 와이어)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
7/28
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.070" (1.78mm)
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.016" (0.41mm)
Jacket Color :
Green
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1430
Voltage :
1000V
Wire Gauge :
20 AWG