LMLP07A7M8R2DTAS
제조업체 부품 번호:
LMLP07A7M8R2DTAS
제조업체/브랜드:
KYOCERA AVX
설명의 일부:
FIXED IND 8.2UH 4.5A 60MOHM SMD
재고 상태:
11,890
제조사 :
KYOCERA AVX
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
6A
Current Rating (Amps) :
4.5 A
DC Resistance (DCR) :
60mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
8.2 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Iron Powder
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%