UJA1069TW24/3V3,51
제조업체 부품 번호:
UJA1069TW24/3V3,51
제조업체/브랜드:
NXP Semiconductors
설명의 일부:
IC INTFACE SPECIALIZED 24HTSSOP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
NXP Semiconductors
제품 카테고리 :
특화
Applications :
Automotive
Interface :
LIN (Local Interconnect Network)
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
24-HTSSOP
Voltage - Supply :
3.3V