TYS50404R7N-10
- 제조업체 부품 번호:
- TYS50404R7N-10
- 설명의 일부:
- FIXED IND 4.7UH 3A 30 MOHM SMD
- Current - Saturation (Isat) :
- 3.5A
- Current Rating (Amps) :
- 3 A
- DC Resistance (DCR) :
- 30mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 28MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.165" (4.20mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±30%