TYS50402R2N-10
제조업체 부품 번호:
TYS50402R2N-10
제조업체/브랜드:
Laird - Performance Materials
설명의 일부:
FIXED IND 2.2UH 3.8A 19 MOHM SMD
제조사 :
Laird - Performance Materials
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
4.9A
Current Rating (Amps) :
3.8 A
DC Resistance (DCR) :
19mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
50MHz
Height - Seated (Max) :
0.165" (4.20mm)
Inductance :
2.2 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%