NLFV25T-100K-PF
제조업체 부품 번호:
NLFV25T-100K-PF
제조업체/브랜드:
TDK Corporation
설명의 일부:
FIXED IND 10UH 155MA 432MOHM SMD
재고 상태:
59,998
제조사 :
TDK Corporation
제품 카테고리 :
고정 인덕터
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
155 mA
DC Resistance (DCR) :
432mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.075" (1.90mm)
Inductance :
10 µH
Inductance Frequency - Test :
2.52 MHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Not For New Designs
Q @ Freq :
10 @ 2.52MHz
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%