HM78D-1286R8MLFTR
제조업체 부품 번호:
HM78D-1286R8MLFTR
제조업체/브랜드:
TT Electronics
설명의 일부:
INDUCT ARRAY 2 COIL 6.8UH SMD
재고 상태:
1,304
제조사 :
TT Electronics
제품 카테고리 :
어레이, 신호 변환기
Current Rating - Parallel :
6.9 A
Current Rating - Series :
3.4 A
Current Saturation - Parallel :
13.1 A
Current Saturation - Series :
6.4 A
DC Resistance (DCR) - Parallel :
24mOhm
DC Resistance (DCR) - Series :
96mOhm
Height :
0.317" (8.05mm)
Inductance - Connected In Parallel :
6.8 µH
Inductance - Connected In Series :
27.2 µH
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Coils :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tolerance :
±20%