EA1-B0-10-020-43E-LB
제조업체 부품 번호:
EA1-B0-10-020-43E-LB
제조업체/브랜드:
Carling Technologies
설명의 일부:
CIRCUIT BREAKER
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Carling Technologies
제품 카테고리 :
회로 차단기
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
CCC, CSA, UL508, UL1077
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
20mA
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
600 V
Voltage Rating - DC :
160 V