B82477D4683M900
- 제조업체 부품 번호:
- B82477D4683M900
- 제조업체/브랜드:
- EPCOS (TDK)
- 설명의 일부:
- FIXED IND 68UH 1.89A 215 MOHM
- 제조사 :
- EPCOS (TDK)
- 제품 카테고리 :
- 어레이, 신호 변환기
- Current Rating - Parallel :
- Current Rating - Series :
- 1.89 A
- Current Saturation - Parallel :
- 2.5 A
- Current Saturation - Series :
- 1.25 A
- DC Resistance (DCR) - Parallel :
- 107.5mOhm Max
- DC Resistance (DCR) - Series :
- 430mOhm Max
- Height :
- 0.335" (8.50mm)
- Inductance - Connected In Parallel :
- 68 µH
- Inductance - Connected In Series :
- 272 µH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Coils :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
- Tolerance :
- ±20%