DRQ125-680-R
제조업체 부품 번호:
DRQ125-680-R
제조업체/브랜드:
Eaton-Electronics Division
설명의 일부:
INDUCT ARRAY 2 COIL 67.91UH SMD
재고 상태:
1,016
제조사 :
Eaton-Electronics Division
제품 카테고리 :
어레이, 신호 변환기
Current Rating - Parallel :
2.22 A
Current Rating - Series :
1.11 A
Current Saturation - Parallel :
2.7 A
Current Saturation - Series :
1.35 A
DC Resistance (DCR) - Parallel :
101mOhm
DC Resistance (DCR) - Series :
440mOhm
Height :
0.236" (6.00mm)
Inductance - Connected In Parallel :
67.91 µH
Inductance - Connected In Series :
271.6 µH
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Coils :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Tolerance :
±20%