DS100KR800SQ/NOPB
- 제조업체 부품 번호:
- DS100KR800SQ/NOPB
- 설명의 일부:
- IC REDRIVER 8CH 10.3GBPS 54WQFN
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Capacitance - Input :
- 10 pF
- Delay Time :
- 200ps
- Number of Channels :
- 8
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 54-WFQFN Exposed Pad
- Supplier Device Package :
- 54-WQFN (10x5.5)
- Voltage - Supply :
- 2.375V ~ 3.6V