LTC4300-2IMS8#TRPBF
제조업체 부품 번호:
LTC4300-2IMS8#TRPBF
제조업체/브랜드:
Analog Devices, Inc.
설명의 일부:
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
제조사 :
Analog Devices, Inc.
제품 카테고리 :
신호 버퍼, 리피터, 스플리터
Applications :
I²C - Hotswap
Capacitance - Input :
10 pF
Current - Supply :
5.1mA
Data Rate (Max) :
400kHz
Delay Time :
Input :
2-Wire Bus
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
2-Wire Bus
Package / Case :
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Product Status :
Active
Signal Conditioning :
Supplier Device Package :
8-MSOP
Type :
Buffer, Accelerator
Voltage - Supply :
2.7V ~ 5.5V