PCA9617ADP/S911118
- 제조업체 부품 번호:
- PCA9617ADP/S911118
- 제조업체/브랜드:
- NXP Semiconductors
- 설명의 일부:
- LEVEL TRANSLATING FM+ I2C-BUS
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- NXP Semiconductors
- 제품 카테고리 :
- 신호 버퍼, 리피터, 스플리터
- Applications :
- I²C
- Capacitance - Input :
- 10 pF
- Current - Supply :
- 8µA
- Data Rate (Max) :
- 1MHz
- Delay Time :
- Input :
- 2-Wire Bus
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- 2-Wire Bus
- Package / Case :
- 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
- Product Status :
- Active
- Signal Conditioning :
- Supplier Device Package :
- 8-TSSOP
- Type :
- Buffer, ReDriver
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 5.5V