DS100BR111SQE/NOPB
- 제조업체 부품 번호:
- DS100BR111SQE/NOPB
- 설명의 일부:
- IC REDRIVER SATA 2CH 24WQFN
- 재고 상태:
- 360
- Applications :
- SATA
- Capacitance - Input :
- 10 pF
- Current - Supply :
- 50mA
- Number of Channels :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 24-WFQFN Exposed Pad
- Supplier Device Package :
- 24-WQFN (4x5)
- Voltage - Supply :
- 2.375V ~ 3.6V