DS100BR410SQ/NOPB
제조업체 부품 번호:
DS100BR410SQ/NOPB
제조업체/브랜드:
Texas Instruments
설명의 일부:
IC REDRIVER SATA 4CH 48WQFN
재고 상태:
4
제조사 :
Texas Instruments
제품 카테고리 :
신호 버퍼, 리피터, 스플리터
Applications :
SATA
Capacitance - Input :
10 pF
Current - Supply :
Data Rate (Max) :
10.3Gbps
Delay Time :
240ps
Input :
CML
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
4
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
CML
Package / Case :
48-WFQFN Exposed Pad
Product Status :
Active
Signal Conditioning :
Input Equalization, Output De-Emphasis
Supplier Device Package :
48-WQFN (7x7)
Type :
Buffer, ReDriver
Voltage - Supply :
2.375V ~ 2.625V