SN75ALS085DWG4
- 제조업체 부품 번호:
- SN75ALS085DWG4
- 설명의 일부:
- IC TRANSCEIVER 2/2 24SOIC
- Number of Drivers/Receivers :
- 2/2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Protocol :
- AUI
- Receiver Hysteresis :
- Supplier Device Package :
- 24-SOIC
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V