SN75LVDM977DL
- 제조업체 부품 번호:
- SN75LVDM977DL
- 설명의 일부:
- IC TRANSCEIVER 9/9 56SSOP
- Number of Drivers/Receivers :
- 9/9
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 56-SSOP
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V