SN75LBC776DW
- 제조업체 부품 번호:
- SN75LBC776DW
- 설명의 일부:
- IC TRANSCEIVER FULL 2/3 20SOIC
- Duplex :
- Full
- Number of Drivers/Receivers :
- 2/3
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Protocol :
- GeoPort™
- Receiver Hysteresis :
- 50 mV
- Supplier Device Package :
- 20-SOIC
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V