SN75LBC775DW
- 제조업체 부품 번호:
- SN75LBC775DW
- 설명의 일부:
- IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SOIC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Data Rate :
- 1Mbps
- Duplex :
- Full
- Number of Drivers/Receivers :
- 2/2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- Protocol :
- AppleTalk
- Receiver Hysteresis :
- 30 mV
- Supplier Device Package :
- 20-SOIC
- Type :
- Transceiver
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V