3352V-1-254LF
제조업체 부품 번호:
3352V-1-254LF
제조업체/브랜드:
Bourns, Inc.
설명의 일부:
THUMBWHEEL POT 250K OHM 0.5W SID
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Bourns, Inc.
제품 카테고리 :
썸휠 전위차계
Adjustment Type :
Side Adjustment
Mounting Type :
Through Hole
Number of Turns :
1
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Product Status :
Active
Resistance :
250 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.350" Dia x 0.210" H (8.89mm x 5.33mm)
Termination :
PC Pins
Tolerance :
±20%