DCCM51P6E5-36.0B
제조업체 부품 번호:
DCCM51P6E5-36.0B
제조업체/브랜드:
Cinch Connectivity Solutions
설명의 일부:
MICRO-D PLUG 51POS WIRE LEAD 36"
재고 상태:
74
제조사 :
Cinch Connectivity Solutions
제품 카테고리 :
D 서브 케이블
1st Connector :
Plug, Male Pins
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Multiple, Individual
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
50.0µin (1.27µm)
Length :
3.00' (914.40mm)