2200/26BK-1000
제조업체 부품 번호:
2200/26BK-1000
설명의 일부:
HOOK-UP STRND 26AWG BLACK 1000'
재고 상태:
2
Conductor Strand :
7/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.040" (1.02mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.010" (0.25mm)
Jacket Color :
Black
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
80°C
Voltage :
150V
Wire Gauge :
26 AWG