NDD-15S0PY18T-A174
제조업체 부품 번호:
NDD-15S0PY18T-A174
제조업체/브랜드:
ITT Cannon
설명의 일부:
NANO FMALE 15POS 18" YEL
재고 상태:
25
제조사 :
ITT Cannon
제품 카테고리 :
D 서브 케이블
1st Connector :
Receptacle, Female Sockets
2nd Connector :
Individual Wire Leads
Color :
Yellow, Individual
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
50.0µin (1.27µm)
Length :
1.50' (457.20mm)