SN75ALS163DWR
제조업체 부품 번호:
SN75ALS163DWR
설명의 일부:
IC TRANSCEIVER HALF 8/8 20SOIC
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Obsolete
Receiver Hysteresis :
650 mV
Supplier Device Package :
20-SOIC
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V