SN75LBC968DL
- 제조업체 부품 번호:
- SN75LBC968DL
- 설명의 일부:
- IC TRANSCEIVER HALF 9/9 56SSOP
- Duplex :
- Half
- Number of Drivers/Receivers :
- 9/9
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- Receiver Hysteresis :
- 500 mV
- Supplier Device Package :
- 56-SSOP
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V