CSTLS16M0X51-B0
- 제조업체 부품 번호:
- CSTLS16M0X51-B0
- 제조업체/브랜드:
- Murata Electronics
- 설명의 일부:
- CERAMIC RES 16.0000MHZ 5PF T/H
- 재고 상태:
- 198
- 제조사 :
- Murata Electronics
- 제품 카테고리 :
- 공진기
- Capacitance :
- 5 pF
- Features :
- Built in Capacitor
- Frequency :
- 16 MHz
- Frequency Stability :
- ±0.2%
- Frequency Tolerance :
- ±0.5%
- Height :
- 0.276" (7.00mm)
- Impedance :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Package / Case :
- Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.217" L x 0.138" W (5.50mm x 3.50mm)