CSTLS16M0X53-A0
- 제조업체 부품 번호:
- CSTLS16M0X53-A0
- 설명의 일부:
- CERAMIC RES 16.0000MHZ 15PF T/H
- Capacitance :
- 15 pF
- Frequency :
- 16 MHz
- Frequency Stability :
- ±0.2%
- Frequency Tolerance :
- ±0.5%
- Height :
- 0.256" (6.50mm)
- Impedance :
- 50 Ohms
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Package / Case :
- Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
- Size / Dimension :
- 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)