LSA28-S1S3-S36
제조업체 부품 번호:
LSA28-S1S3-S36
제조업체/브랜드:
ConductRF
설명의 일부:
CBL ASSY SMA M - BKHD F
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ConductRF
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Jack
1st Connector Mounting Feature :
Bulkhead - Front Side Nut
1st Connector Mounting Type :
Panel Mount
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
0.086" OD Coaxial Cable
Color :
Blue
Connector Impedance :
50 Ohms
Features :
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)