SN75ALS162DWR
제조업체 부품 번호:
SN75ALS162DWR
설명의 일부:
IC TRANSCEIVER HALF 8/8 24SOIC
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Active
Receiver Hysteresis :
650 mV
Supplier Device Package :
24-SOIC
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V