RF179-72RP1-SING-0300
제조업체 부품 번호:
RF179-72RP1-SING-0300
제조업체/브랜드:
Samtec, Inc.
설명의 일부:
CBL ASSY MCX PLUG RG179 300MM
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Samtec, Inc.
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
MCX Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
Cable (Round)
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Cable Impedance :
75 Ohms
Cable Type :
RG-179
Color :
Amber
Connector Impedance :
75 Ohms
Features :
Shielded
Frequency - Max :
4 GHz
Ingress Protection :
Length :
11.811" (300.00mm)
Operating Temperature :
-50°C ~ 165°C
Overall Impedance :
75 Ohms