SN75ALS160DW
- 제조업체 부품 번호:
- SN75ALS160DW
- 설명의 일부:
- IC TRANSCEIVER HALF 8/8 20SOIC
- 재고 상태:
- 110
- Duplex :
- Half
- Number of Drivers/Receivers :
- 8/8
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Package / Case :
- 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- IEEE 488
- Receiver Hysteresis :
- 650 mV
- Supplier Device Package :
- 20-SOIC
- Voltage - Supply :
- 4.75V ~ 5.25V